ŚWIETLICA

Zapraszamy wszystkie dzieci do korzystania z materiałów proponowanych przez wychowawców świetlicy. Codziennie będziemy dodawać nowe propozycje, będą to prace plastyczne, tańce przy muzyce, słuchowiska itp.

REKRUTACJA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ
Prosimy o składanie wniosków do świetlicy na rok szkolny 2020/2021
Wniosek do wydrukowania /swietlica/Kwestionariusz 2020.pdf Kwestionariusz 2020.pdf

Czas na kolejny spektakl, tym razem zapraszamy do obejrzenia przedstawienia pt.: "O dwóch takich co ukradli księżyc".
Teraz trochę ruchu przy muzyce. A na koniec trochę plastyki, narysujcie ilustrację do obejrzanego przedstawienia.

Skoro już wiecie, jak zachować się w teatrze, czas na spektakl. Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia pt.: "Krawiec Niteczka".
Mamy też dla Was Teatralne memory /swietlica/Memory.pdf Memory.pdf

Co wiemy o teatrze? Jak powstaje spektakl? Jak się zachować w teatrze? Obejrzeliście filmiki? Już wiecie? Jutro zaprosimy Was do obejrzenia przedstawienia. A teraz trochę ruchu

Jakie zwierzęta żyją na wsi? Co o nich wiecie? Zapraszamy do pracy. /swietlica/Wieś.pdf Wieś.pdf
A teraz posłuchajcie opowiadania o Cudaczku Wyśmiewaczku.
Na koniec trochę tańca.

Zachęcamy Was dziś do posłuchania fragmentu książki "Dzieci z Bullerbyn", a także do odnalezienia ptasich gniazd /swietlica/ptaki.pdf ptaki.pdf
Zapraszamy też do tańca.