4 grudnia 2020r.

3 listopada 2020 r.
Mój portret

Rodzinny konkurs EKO

Drodzy Rodzice, Uczniowie - to była wielka przyjemność móc podziwiać prace, które zostały przyniesione na wystawę!!! Klasy młodsze miały prawdziwą frajdę oglądania i głosowania. Największe emocje wzbudziły domki dla owadów. To one - były najczęściej obklejane karteczkami do głosowania, więc można powiedzieć, że otrzymały NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Gratulujemy 7N pomysłowości i zaangażowania klasowego - najwięcej prac zgłoszonych na konkurs !!! Nagrodzone i wyróżnione prace w poszczególnych kategoriach: l. VIII - Sztuka użytkowa z recyklingu: I m - Magda S, II m - Kacper M, II m - Aleksandra K, Kl. VII - Domki dla owadów: I m - Kasia D, II m - Kasia S i Wiktoria CH, III m - Pola P i Marcelina G, Kl.VI – Zabawa z recyklingu : Im – Weronika G, II m – Lidka K i Oliwia C, III m – Patryk B Karmik dla ptaków EKO : I m - Konrad M , II m - Natalia K , III m – Bartek L Karmik dla ptaków z recyklingu: wyróżnienie - Dominik RT, Hania W i Natalka Cz Budki lęgowe dla ptaków : I m - Jakub Ś, II m - Mateusz S, Poidełko dla ptaków: wyróżnienie - Aleksandra T, Kl. IV - EKO Anioł : Im- Artur K, II m - Dominika B, III m – Filip Sz Anioł z recyklingu : I m - Dominik RT , II m - Martyna S, III m - Dawid K, Wystawę i prace wyróżnione można zobaczyć na szkolnym facebooku.
20 października 2020 r.