aktualno¶ci
Zajęcia opiekunczo-wychowawcze

Komunikat 3R/2019/2020

z dnia 19 maja 2020 r.

W Szkole Podstawowej nr 9 w Olsztynie, od 25 maja 2020 roku zostan± uruchomione zajęcia opiekuńczo- wychowawcze z elementami dydaktyki dla uczniów klas I-III.

Realizacja podstawy programowej będzie kontynuowana z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległo¶ć - nauczanie zdalne.

Procedura bezpieczeństwa z kart± deklaracji na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze, informacj± o stanie zdrowia dziecka dostępna jest na stronie szkoły w zakładce: dokumenty > procedury

lub w zakładce: inne > do pobrania.

Kartę deklaracji na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze oraz informację o stanie zdrowia dziecka wraz z o¶wiadczeniem należy wypełnić i przesłać na adres sekretariat@sp9.olsztyn.eu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21.05.2020 do godziny 15.00.

Potwierdzenie zakwalifikowania dziecka do zajęć opiekuńczo-wychowawczych zostanie potwierdzone poprzez dzienniczek elektroniczny do godziny 12:00 w pi±tek 22 maja br.

19 maja 2020 r.