3mamyzWami

Z przyjemnością informujemy

uczniów, rodziców i grono pedagogiczne, że w ramach programu „3mamyzWami”

w Szkole Podstawowej nr 9 w Olsztynie powstał

Szkolny Sztab Kryzysowy

Efektów pierwszych tygodni e-edukacji jest sporo - jedni radzą sobie lepiej inni gorzej. Generalnie to, co dotyka wszystkich to poczucie chaosu oraz ogromny stres. Stres, nauczycieli, rodziców i dzieci, dyrektorów.  Ten stres ma prawo być, ma prawo się pojawiać i fluktuować, natomiast musimy zacząć z nim tak działać, żeby nie eskalował i nie powodował trwałych negatywnych konsekwencji, dlatego też w ramach projektu „3mamyzWami” w naszej szkole powstał Szkolny Sztab Kryzysowy.

W skład sztabu wchodzą :

1. Pan Witold Wiśniewski - psycholog szkolny

2. Pani Anna Brędowska - oligofrenopedagog, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia ucznia niepełnosprawnego

3. Pani Anna Czemerda - oligofrenopedagog, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia ucznia niepełnosprawnego

Szkolny Sztab Kryzysowy powstał aby wspierać

UCZNIÓW, RODZICÓW i NAUCZYCIELI.

Wspólnie postaramy się rozwiązać każdy problem. Jesteśmy dostępni pod następującymi adresami e-mail:

1. wisniewski.witold@sp9.olsztyn.eu

2. bredowska.anna@sp9.olsztyn.eu

3. czemerda.anna@sp9.olsztyn.eu

W razie potrzeby konsultacji telefonicznej, proszę podać numer w wiadomości e-mail.

23 kwietnia 2020 r.