aktualno¶ci

6 lutego 2020 r.
Wspólna lekcja muzyki

14 stycznia 2020 r.
Bezpieczne ferie- dzieci ucz± dzieci

14 stycznia 2020 r.
Dokarmiamy ptaki

12 stycznia 2020 r.
28 finał WO¦P

10 stycznia 2020 r.

Dobro zło zwycięża

„Szewczyk Dratewka” to znana ba¶ń Janiny Porazińskiej, która opowiada o tym, jak główny Szewczyk_Dratewka_1.jpgbohater wędruj±c przez ¶wiat pomaga napotkanym stworzeniom. Za dobre serce spotyka go nagroda, bo „dobro wraca t± sam± drog±”. Klasa 3a również postanowiła zanie¶ć trochę dobra innym i przygotowała przedstawienie na podstawie tej ba¶ni. Zaprosiła na spektakl swoje rodziny i wszystkie klasy pierwsze. Nasze pierwszaki ogl±dały w wielkim skupieniu przygotowane przez młodych aktorów widowisko. Tym ogromnym zainteresowaniem , a na koniec gromkimi brawami wynagrodziły starszym kolegom i koleżankom włożony wysiłek w pracę nad spektaklem. „Jak to w ba¶niach bywa dobro, zło zwycięża”, ale nasi uczniowie, wzajemn± życzliwo¶ci±, pokazali, że nie tylko w ba¶niach.
10 stycznia 2020 r.