30 lipca 2020 r.

22 czerwca 2020 r.
Bezpieczne wakacje 2020

Dobro zło zwycięża

„Szewczyk Dratewka” to znana baśń Janiny Porazińskiej, która opowiada o tym, jak główny Szewczyk_Dratewka_1.jpgbohater wędrując przez świat pomaga napotkanym stworzeniom. Za dobre serce spotyka go nagroda, bo „dobro wraca tą samą drogą”. Klasa 3a również postanowiła zanieść trochę dobra innym i przygotowała przedstawienie na podstawie tej baśni. Zaprosiła na spektakl swoje rodziny i wszystkie klasy pierwsze. Nasze pierwszaki oglądały w wielkim skupieniu przygotowane przez młodych aktorów widowisko. Tym ogromnym zainteresowaniem , a na koniec gromkimi brawami wynagrodziły starszym kolegom i koleżankom włożony wysiłek w pracę nad spektaklem. „Jak to w baśniach bywa dobro, zło zwycięża”, ale nasi uczniowie, wzajemną życzliwością, pokazali, że nie tylko w baśniach.
10 stycznia 2020 r.