6 lutego 2020 r.

6 lutego 2020 r.
Wspólna lekcja muzyki

14 stycznia 2020 r.
Bezpieczne ferie- dzieci uczą dzieci

14 stycznia 2020 r.
Dokarmiamy ptaki

12 stycznia 2020 r.
28 finał WOŚP

10 stycznia 2020 r.

Konkurs literacki

5 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole konkurs literacki dla uczniów klas III. Celem  Laureaci_konkursu_literackiego_klas_III_1.jpgkonkursu było zachęcenie dzieci do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej w formie prozy lub poezji oraz rozbudzanie i rozwijanie indywidualnych zdolności językowych uczniów, wyobraźni, bogacenie czynnego słownictwa; Do konkursu przystąpili uczniowie z klasy 3a, 3b i 3c ,którzy wcześniej brali udział w eliminacjach klasowych do tego konkursu. Spośród trzech tematów przygotowanych przez organizatora: „Mój fantastyczny sen”, „Kiedy będę dorosły/a”, „Wieczór w kroplach deszczu”, uczniowie wybrali jeden, który pomógł im stworzyć ciekawe teksty twórcze. Oto wyniki konkursu: I miejsce: Antonina Borys – kl. 3a Marta Kawka – kl. 3a II miejsce: Dominik Kuczmarski – kl. 3a Julka Schulke – kl.3a III miejsce: Karol Nowoszyński – kl. 3a Lena Boguszewska – kl.3b Wyróżnienia: - Wiktoria Cyptor - kl. 3c - Dominika Bućwiło – kl.3c - Zosia Świerk - kl. 3b Wszystkim uczestnikom konkursu należą się słowa uznania. Gratulacje !

8 stycznia 2020 r.