18 października 2019 r.

14 października 2019 r.
Mój nauczyciel

Planszowa Gra Niepodległościowa

W naszej szkole nauczyciele historii ogłosili konkurs na wykonanie Planszowej Gry Niepodległościowej. W ustalonym terminie gry zostały dostarczone do organizatorów. Uczniowie zaskoczyli oryginalnością, kreatywnością oraz znajomością ważnych dla Polski wydarzeń związanych z odzyskaniem Niepodległości. To była niezwykła i twórcza lekcja historii.
Przy ocenie pracy brano pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem, sposób wykonania, grafikę, jasność i czytelność zasad gry oraz wykorzystanie dodatkowych elementów takich jak: zdjęcia związane z tematem, symbole Polski itp.
Komisja w składzie:
Przewodnicząca - pani dr hab. Anna Pytasz-Kołodziejczyk
Członek komisji - pani Anna Brzostek
Członek komisji - pani Małgorzata Dzundza-Dębska
wytypowała następujące prace:
I miejsce - Gra planszowa "Droga do Niepodległości" wykonana przez Anetę Kozłowską, Magdę Swat, Lidię Paleń, Olę Kuleszę, Karolinę Suszek (klasa 6a),
II miejsce - Gra planszowa "Odbudujmy Polskę" wykonana przez Zuzannę Dąbkowską, Kamilę Łęgowską, Malwinę Żmudzką, Amelię Skibę (klasa 6b),
II miejsce - Gra planszowa "Niepodległa" wykonana przez Piotra Bukowskiego, Kacpra Mazura, Macieja Markowskiego, Patryka Soliwodę, Maksa Straussa, Kamila Woszuka, Kamila Serowika, Jakuba Malinowskiego, Michała Kowalczyka (klasa 6a),
III miejsce - Gra planszowa "Droga naszych przodków" wykonana przez Wiktorię Zdun, Barbarę Ciesielską, Lenę Gallas, Kornelię Staszałek (klasa 6c).

31 grudnia 2018 r.